Dekarz, praca od zaraz, Szwajcaria

Data dodania: 20 listopad 2016Ogłoszenie: 4425
  • Dekarz, praca od zaraz, Szwajcaria - zdjęcia
  • Dekarz, praca od zaraz, Szwajcaria zdjecie 2

Agencja Pośrednictwa Pracy ANTONIUS PERSONAL o numerze KRAZ 14719 dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

DEKARZ

OFERUJEMY:
- szwajcarską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie ok. 30 CHF brutto / na godzinę
- organizację pobytu i zakwaterowania,
- możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
- dietę za każdy przepracowany dzień
- załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pobyt (Bewilligung)

WYMAGANIA:
- Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie B1 (warunek konieczny)
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji
- zdolności do samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Izolacja płaskich dachów

Możliwość podjęcia pracy od 21.11.2016r lub 23.11.2016
Miejsce pracy: Basel lub St. Gallen

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, TYLKO W JĘZYKU NIEMIECKIM, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W SZWAJCARII
E-mail: info@antonius-personal.pl
Tel. +48 692 235 333
Aktualne oferty pracy na naszej stronie www.antonius-personal.pl
Skontaktuj się z nami już dziś.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż