Ogłoszenia Koncerty


Lokalizacja
Cena
-
Koncert Lemon
Koncert Lemon

Jesienią 2019 roku LemON zagrał jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmiały najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co działo się na scenie. „Niezwykły był to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzyła się jesienią - kiedy wyruszyliśmy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Stało się i byłem blisko Was. Na bębnach zagrał Harry. Na pianinie - Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat - Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołaczna. Ja zaśpiewałem i zagrałem najpiękniej jak umiałem. Wy byliście i oddychaliście razem z nami. Ten czas był tak piękny, że postanowiliśmy pobyć jeszcze trochę z tymi emocjami i z Wami. Z radością ogromną oglaszamy część II naszej akustycznej trasy i miejsca gdzie ponownie będziemy mogli się spotkać. W lutym czekamy na Was w Częstochowie Do zobaczenia. 

Dodano 2020.02.08 14:09

110 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Prometeusz
Prometeusz

https://www.facebook.com/events/570713596807788/

Dodano 2020.01.14 15:10

89 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
10 tenorów
10 tenorów

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2020r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami… 1. C. Porter „C’est magnifique” z musicalu „Can-Can” 2. Il Divo „La vida sin amor” 3. A. Lara „Granada” 4. N. Rota „Parla piu piano” z muzyki do filmu „Ojciec chrzestny” 5. F. Lehár Septet z operetki „Wesoła Wdówka” 6. P. Majboroda „Moja rodzona matko” 7. J. Strauss-syn Aria Barinkaya „Wielka sława to żart” z operetki „Baron cygański” 8. E. De Curtis „Wróć do Sorrento” 9. G. Verdi „La donna è mobile” z opery „Rigoletto” 10. E. Cannio "O surdato" nnammurato 11. C. Velázquez „Besame mucho” 12. L. Danza „Funiculì, funiculà” 13. Q. Mendoza y Cortés „Cielito Lindo” 1. C. Pesa, L. Greco, G. Meccia, J. Fontana „Il mondo” 2. R.Valens Ludowa piosenka meksykańska „La Bamba” 3. Secret Garden „You raise me up” 4. C. D. Labati „Help yourself” 5. “Typewriter” orkiestra 6. L. Reed „Delilah” 7. J. Groban „Per te” 8. W. Iwasiuk „Czerwona Ruta" 9. L. Cohen „Hallelujah” 10. D. Modugno „Volare 11. F. Sartori „Con te partirò” 12. H. Carpendale Liberta 13. B. Joel „Uptown Girl” 14. F. Mercury „We are the champions” Zapraszamy już 13 marca 2020 o godzinie 19.00 do Filharmonii Częstochowskiej Bilety już dostępne : Kasa Filharmonii tel. 795 451 438 , Salony Media Markt online : www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl , www.ebilet.pl Zamówienia zbiorowe informacje tel. 737 567 014 , slawek@polskiekabarety.pl

Dodano 2019.12.17 14:38

120 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Koncert: Another Pink Floyd The Wall Show 2019
Koncert: Another Pink Floyd The Wall Show 2019

W 2019 roku mija okrągła 40 rocznica wydania albumu Ściana Pink Floyd. Ta rocznica stała się idealną okazją oraz inspiracją aby zaprezentować szerszej publiczności w całości na żywo muzykę pochodzącą z tego wyjątkowego albumu. Zadania tego podjął się najbardziej znany w Polsce zespół grający muzykę Floyd'ów jakim jest Another Pink Floyd z Krakowa, który od ponad 10 lat wykonuje utwory Watersa i Gilmoura na największych scenach w naszym kraju zdobywając aprobatę i uznanie bardzo wymagającej publiki i fanów Pink Floyd. Zespół podszedł do przygotowania materiału z należytą starannością. Udało się zachować epicko dramatyczny teatralny charakter w połączeniu z niesamowicie wiernie brzmiącym zespołem rockowym. Całość widowiska zostanie oprawiona w starannie zaprojektowane światło. Nie zabraknie także charakterystycznego ekranu w kształcie koła a na jego obręczy ruchomych lamp tworzących niesamowity świetlny kalejdoskop. Genialna muzyka będzie uzupełniona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa. Czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w The Wall jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat. Pierwsze trzy koncerty z muzyka z The Wall które zespół zagrał w Krakowie, Warszawie i w Cieszynie w lutym i marcu tego roku zostały wyprzedane do ostatniego biletu a widzowie nie chcieli opuścić sali domagając się kolejnych bisów. Przedstawienie nie wymaga zatem dodatkowych rekomendacji. Zespół oprócz ściany wykona także kilka wybranych utworów z innych płyt Pink Floyd. Na scenie wystąpi aż dziewięciu muzyków którzy nie pozwolą ani na moment się nudzić. Nie siedź w domu - Idź na koncert. Bilety w cenach: - przedsprzedaż 85 zł, - w dniu koncertu 110 zł, Bilety dostępne na stronach: www.eventim.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketmaster.pl.

Dodano 2019.08.02 13:53

85 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Ruah Festiwal
Ruah Festiwal

Festiwal muzyki chrześcijańskiej trzecia edycja z okazji uroczystości Zesłania Ducha Świętego Data: 08.06.2019 Godz: 18:00 - 22:00 Miejsce: plac jasnogórski WSTĘP WOLNY ! Zaproszeni wszyscy !

Dodano 2019.06.05 01:30

0 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Cały dzień w przestrzeni dźwięku
Cały dzień w przestrzeni dźwięku

Zapraszamy do zapoznania się Harmonogramem dnia oraz do zapisywania się. Zespół Centrum Terapii Dzieci i Wspomagania Rozwoju HARMONOGRAM DNIA: 10.00 – 14.00 Sesje indywidualne (dwóch terapeutów) 45 min + 10 min Ilość miejsc - 4 – rodzina, para - Cena 180 zł Sesje indywidualne ( jeden terapeuta – Natalia lub Marcin) Ilość miejsc – 2 – jedna osoba Cena 100 zł 15.00 -16.00 KONCERT RELAKSACYJNY DLA RODZIN Z DZIEĆMI Ilość miejsc 6 dzieci ( z rodzicami) 16.15 – 17.15 - DRUGA GRUPA Bilet rodzinny na koncert – 40 zł (dziecko+ rodzice, każde kolejne w rodzinie dziecko dopłata 5zł) 18.00 -19.00 KONCERT RELAKSACYJNY DLA OSÓB DOROSŁYCH Ilość miejsc 15 osób 19.30 -20.30 - DRUGA GRUPA Bilet na koncert relaksacyjny – 35 zł Zapisy pod nr: 533 354 330 Zapraszamy do Całodniowej Przestrzeni Dźwięku „Harmonii Sfer” gdzie razem z różnymi instrumentami odbędziemy podróż poprzez ciało/umysł/ serce do zakamarków duszy by odczuć jej potrzeby. Jednocześnie z ciała uwalniane są wszelkie blokady i przeszkody, które stoją na drodze do równowagi i zdrowia. W łagodnych i przyjemnych dźwiękach, możesz zmienić swoje przekonania oraz otworzyć dla siebie przestrzeń na rzeczywistość, taką jak ma BYĆ w Tu i Teraz. Naturalną potrzebą człowieka jest dążenie do wyciszenia, pełni i harmonii. Człowiek często pod wpływem negatywnych emocji dostraja się do niższych wibracji takich jak lęk, gniew, smutek co znajduje swoje odbicie w powstawaniu napięć, blokad a potem chorób. Czym jest terapia dźwiękiem ? Dźwięk służy dostrojeniu/uzdrowieniu komórek w ciele, na wielu poziomach. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub/i wzmocnić, uodpornić cały system odpornościowy. Pobudzenie właściwego balansu energetycznego ciała fizycznego i subtelnego za pomocą np. kamertonów, przenosi nas z zamknięcia i stagnacji do otwarcia się na świat w pełni swych nieograniczonych możliwości . Tak jak każdy instrument wymaga dostrojenia tak i my jako człowiek podatni jesteśmy na różne częstotliwości, które są dookoła nas… dlatego przywracając pamięć naszym komórką wchodzimy w świat kreatywnej oryginalności, lekkości, łatwiejszym radzeniem sobie ze stresem, otwarciem serca oraz poczucia bezpieczeństwa i pojawieniem się zaufania do swojej intuicji Wpłata decyduje o rezerwacji miejsc Terapia Dzieci i Wspomaganie Rozwoju Justyna Faderewska Ul.Targowa 5 42-202 Częstochowa nr konta 82 1050 1142 1000 0092 2961 3139 tel. Natalia Białowąs 509 220 444 tel Justyna Faderewska 508 345 083

Dodano 2017.01.24 13:37

35 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt