Ogłoszenia Biura - lokale użytkowe


Lokalizacja
Cena
-
WYNAJEM, DZIERŻAWA DŁUGOTERMINOWA
WYNAJEM, DZIERŻAWA DŁUGOTERMINOWA

Zarząd BRUK SA w Lisowie nawiąże współpracę w zakresie wykorzystania budynków po byłym Hotelu pracowniczym – ok. 2000 m2 powierzchni użytkowej. Budynki znajdują się w miejscowości Lisów, gmina HERBY, powiat Lubliniecki przy drodze Krajowej nr 46. Zapraszamy do kontaktu tel. 600 100 600

Dodano 2021.03.12 09:29

0 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
ARCHEION WIRTUALNE BIURO
ARCHEION WIRTUALNE BIURO

Chciałbyś zarejestrować swoją firmę w Krakowie? A może potrzebujesz tylko adresu do korespondencji? Z naszą pomocą szybko i prosto załatwisz wszystkie formalności. Wirtualne Biuro ARCHEION – prestiżowy adres i skuteczna logistyka. Możesz podpisać umowę w ciągu jednego dnia bez wychodzenia z domu. W ofercie znajdziesz: - adres do korespondencji - adres do rejestracji siedziby firmy - ciekawe promocje i rabaty - mailowe powiadomienia o korespondencji i skany na życzenie - własna skrytka na listy w kluczem Kliknij, aby przejść do pełnej oferty: http://wirtualnebiuro.krakow.pl/index.html Odwiedź nas również w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/Wirtualne-Biuro-150210378354626/

Dodano 2021.01.27 14:38

39 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Wirtualne biuro
Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro na Tęczowej 48 Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Szukasz biura, gdzie będziesz mógł prowadzić swoją działalność? Masz innowacyjne pomysły, które chciałbyś wprowadzić w życie? Pomożemy Ci rozwiązać te problemy. Co oferujemy? Adres firmy - adres do rejstracji firmy, spółki lub fundacji oraz adres do korespondencji. Obsługa korespondencji - odbiór, przekazywanie, odsyłanie i skanowanie listów. Bezpieczeństwo - przechowujemy Twoją korespondencję w wersji papierowej i elektronicznej. Coworking - wynajmij biurko z komputerem i dostępem do WiFi na godziny. Nasza oferta jest nakierowana do osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą oraz tych, którzy nie mają własnego miejsca do pracy lub chcą zoptymalizować koszty prowadzenia działalności. Kontakt: biuro@teczowa48.pl Więcej informacji na: https://teczowa48.pl/ ________ ANG: Virtual Office at 48 Tęczowa Street in Wrocław Do you have an idea for a business but you don't know how to go about it? Are you looking for an office where you can run your business? Do you have innovative ideas that you would like to implement? We will help you solve these problems. What we offer? Company address - addres for registration your company, partnership or foundation and correspondence address. Correspondence handling - receiving, forwarding, sending back and scanning letters. Security - we store your correspondence in paper and electronic versions. Coworking - rent a desk with a computer and WiFi access. Our offer is aimed at people who want start their own business and those who don't have their own place to work or want to optimize the costs of running a business. Contact: biuro@teczowa48.pl More information at: https://teczowa48.pl/

Dodano 2020.09.15 09:16

0 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Jak sprzedać lub kupić dom, mieszkanie, działkę
Jak sprzedać lub kupić dom, mieszkanie, działkę

Gdy poszukujemy domu lub mieszkania do wynajęcia, najwięcej ofert znajdujemy w Internecie. W Internecie również szukamy zainteresowanych w przypadku, gdy dysponujemy nieruchomością, którą chcemy sprzedać lub wynająć. Zazwyczaj korzystamy ze specjalistycznego portalu ogłoszeniowego, na przykład takiego jak http://mieszkaniawstylu.pl, gdzie możemy zamieścić bezpłatne ogłoszenie. Internetowe portale z ogłoszeniami o nieruchomościach umożliwiają dotarcie z ofertą do dużej liczby osób, dlaczego cieszą się wyjątkową popularnością wśród użytkowników. Serwis z ogłoszeniami o nieruchomościach mieszkaniawstylu.pl to miejsce, w którym mogą się ze sobą spotkać sprzedający i kupujący, wynajmujący i najemcy, usługodawcy i usługobiorcy. Oferty deweloperów, biur pośrednictwa i klientów indywidualnych są dostępne w dziewięciu kategoriach: Biura i lokale, Domy, Działki, Garaże i parkingi, Hale i magazyny, Mieszkania, Noclegi, Stancje i pokoje oraz Inne nieruchomości. Czytelna struktura i duża liczba dostępnych opcji sprawiają, że dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w serwisie mieszkaniawstylu.pl jest niezwykle łatwe i przyjemne. Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń klientów indywidualnych i instytucjonalnych, oferujących lokale mieszkalne lub użytkowe na sprzedaż lub wynajem, poszukujących takich lokali z myślą o ich zakupie lub wynajęciu, a także oferujących usługi związane z sektorem nieruchomości i poszukujących takich usług. Budujemy solidną podstawę do tego, aby sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników. Duże i małe, klasyczne i nowoczesne, wykwintne i minimalistyczne, po prostu Mieszkania w Stylu.

Dodano 2020.05.24 05:39

1 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Atrakcyjny lokal handlowy Aleje
Atrakcyjny lokal handlowy Aleje

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Częstochowy w Alejach.Lokal znajduje się na parterze ,posiada duże witryny.Jest o powierzchni 125m2 -posiada duże zaplecze magazynowo-socjalne.Na uwagę zasługuje cena najmu miesiecznego -4000zł.Oferta godna polecenia!

Dodano 2020.05.12 14:33

4000 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal użytkowy pow 130m2 możliwość podziału na 2 lokale
Lokal użytkowy pow 130m2 możliwość podziału n...

Lokal użytkowy pow 130m2 możliwość podziału na 2 lokale każdy z niezależnym wejściem. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta w okolicy PKP, wejście bezpośrednio z chodnika zaplecze socjalne duży przepływ pieszych dobra komunikacja w obrębie lokalu cena najmu 4550zł netto za całość , kaucja 1 miesięczna. Nieruchomość idealny pod usługi, biuro, kancelarię. Zapraszamy do kontaktu.

Dodano 2020.03.04 13:20

4550 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
	 Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta Częstochowy pow 140m2
Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta Częs...

Lokal usługowy pow 140m2 idealny pod kancelarię, biuro księgowe zlokalizowany na 2 piętrze w bloku ścisłe centrum miasta w pobliżu stacja PKP duży przepływ osób. Możliwość najmu całego lokalu lub części , dostosowanie architektoniczne obiektu z 2 wejściami Lokal w całości posiada 4,5 pokoi cena za m2 /18 zł cena najmu za całość 2520zł netto. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Dodano 2020.03.04 12:44

2520 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal biurowy do wynajęcia pow 40m2 centrum miasta
Lokal biurowy do wynajęcia pow 40m2 centrum m...

Lokal do wynajęcia pow. 40m2 lokal zlokalizowany w centrum miasta . Nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze w budynku w sąsiedztwie inne biura , ogrzewanie gazowe , łazienka zlokalizowana w budynku na korytarzu dostępna dla wszystkich wynajmujących biura w obiekcie . Lokal umeblowany przestronny idealny pod biuro, punkt usługowy. Cena najmu 700 zł netto + kaucja jednomiesięczna + media wg zużycia . Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane .

Dodano 2020.02.20 13:32

700 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Elegancki lokal biurowy do wynajęcia 34m2 centrum miasta
Elegancki lokal biurowy do wynajęcia 34m2 cen...

Lokal do wynajęcia pow. 34m2 lokal położony w centrum Częstochowy na 1 piętrze w budynku inne biura , ogrzewanie gazowe , łazienka dostępna dla wszystkich wynajmujących biura w obiekcie . Lokal umeblowany stylowymi meblami idealny pod biuro adwokackie , kredytowe. .Cena najmu 700 zł netto + kaucja jednomiesięczna + media wg zużycia . Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane .

Dodano 2020.02.20 13:22

700 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Kupię lokal pod inwestycje
Kupię lokal pod inwestycje

Kupię lokal pod inwestycje obiekt dochodowy.

Dodano 2020.02.14 12:25

0 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal usługowy do wynajęcia pow 150m2 okolice ul. 1 Maja
Lokal usługowy do wynajęcia pow 150m2 okolice...

Lokal do wynajęcia 150m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym wejście schodami podjazd dla niepełnosprawnych lokal położony w okolicach szpitala na Mickiewicza Nieruchomość idealna pod biura, usługi, w lokalu pomieszczenia socjalne. Cena najmu 4000 zł netto+ media . Na podłogach kafle, linoleum, wylewka . Z głównego pomieszczenia możliwe przejście na mniejsze lokale około 6 pomieszczeń. Zapraszamy osoby zainteresowane.

Dodano 2020.02.07 12:03

4000 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajęcia pow 21m2 okolica filharmonii
Lokal do wynajęcia pow 21m2 okolica filharmonii

Lokal do wynajęcia 21m2 znajdujący się w budynku na 1 piętrze lokal położony w okolicach filharmonii. Nieruchomość idealna pod biuro usługi .łazienka na korytarzu dostępna dla najemców. Cena najmu 441 zł netto + media wg zużycia kaucja 3 miesięczna. Zapraszamy osoby zainteresowane.

Dodano 2019.12.23 16:21

441 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajęcia 40m2 w okolicach filharmonii
Lokal do wynajęcia 40m2 w okolicach filharmonii

Lokal do wynajęcia 40m2 znajdujący się w budynku na 1 piętrze lokal położony w okolicach filharmonii. Nieruchomość idealna pod biuro usługi .łazienka na korytarzu dostępna dla najemców. Cena najmu 840 zł netto + media wg zużycia kaucja 3 miesięczna. Zapraszamy osoby zainteresowane.

Dodano 2019.12.23 15:26

840 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajęcia 50m2 centrum miasta
Lokal do wynajęcia 50m2 centrum miasta

Lokal do wynajęcia pow. 50m2 – dwupoziomowy, lokal zlokalizowany w centrum Częstochowy. Nieruchomość z dużą witryną lokal odnowiony, ogrzewanie elektryczne 2 nowe klimatyzatory na obiekcie ,łazienka w lokalu na parterze. Cena najmu 1500 zł+ kaucja 3-miesięczna + media wg zużycia . Lokal idealnie nadaje się pod zakład kosmetyczny , fryzjerski oraz pod inną działalność usługową , w okolicy bardzo duży przepływ ludzi. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Dodano 2019.12.19 14:10

1500 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajęcia w pobliżu Galerii Jurajskiej
Lokal do wynajęcia w pobliżu Galerii Jurajski...

Lokal do wynajęcia okolice Galerii Jurajskiej lokal 44m2 , nieruchomość składa się z 2 połączonych pomieszczeń wejście bezpośrednie z chodnika 2 niezależne wejścia do lokalu, zaplecze socjalne z łazienką do dyspozycji wynajmującego, lokal do remontu możliwość zlecenia właścicielowi dostosowanie lokalu do użytku-remont, ogrzewanie gazowe.Cena najmu 2000zł netto + media wg zużycia kaucja 2- miesięczna. Lokal idealnie nadaje się na biuro punkt usługowy , salonik kosmetyczno-fryzjerski. Bardzo dobre położenie bardzo duży przepływ ludzi. Zapraszamy do kontaktu.

Dodano 2019.12.13 13:52

2000 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajęcia 130m2 pod działalność biurową,usługową
Lokal do wynajęcia 130m2 pod działalność biur...

Lokal usługowo- biurowy do wynajęcia pow 130m2 2 dwupoziomowy .Lokal składa się z 4 pomieszczeń , zaplecza socjalnego- 2 pomieszczenia,łazienka. Nieruchomość podzielona na część otwartą na parterze z dodatkową wydzielona częścią na małe biuro. Lokal odnowiony, po remoncie, wysoki standard elegancie wnętrze na podłogach kafle , pomieszczenia w jasnej kolorystyce, na piętrze znajdują się 2 pomieszczenia jadalnia szatnia zaplecze pracownicze. Ogrzewanie lokalu gazowe , dodatkowo funkcja grzania w klimatyzatorach, monitoring , alarm. Położenie lokalu - centrum Częstochowy , wejście do obiektu bezpośrednio z chodnika lokal umieszczony na parterze w eleganckiej kamienicy. Cena najmu 6500zł netto + kaucje. Lokal idealny pod biura, doradztwo, bank. Zapraszamy do oglądania.

Dodano 2019.10.25 14:32

6500 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Posiadamy lokal do wynajęcia pow 23m2 w centrum handlowym
Posiadamy lokal do wynajęcia pow 23m2 w centr...

Posiadamy lokal do wynajęcia o powierzchni 23m2 , lokal we wnętrzu budynku -centrum handlowego na parterze , ściany przeszklone idealne do ekspozycji handlowej, usługowej.Idealne pod usługi ,sklep, punkt ubezpieczeniowy,doradczy.Bardzo dobra lokalizacja cena najmu 2100zł netto + media( prąd, woda ) wg zużycia.Ogrzewanie wliczone w czynszu.Możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe 23 m2. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane .

Dodano 2019.10.25 11:21

2100 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Elegancki lokal do wynajęcia pow 27m2 - wysoki standard
Elegancki lokal do wynajęcia pow 27m2 - wysok...

Lokal usługowy do wynajęcia pow 27 m2 lokal położony na 2 piętrze w kamienicy Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji okolice ul. Focha, duży przepływ ludzi .Wejście bezpośrednio z podwórza , lokal nowoczesny wysoki standard wykończenia , lokal słoneczny jasny przestronny z łazienką, idealnie nadaje się na lokal usługowy gabinet, biuro Cena najmu 600zł netto+ kaucja . Zapraszamy do oglądania.

Dodano 2019.10.24 16:03

600 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal do wynajecia 110m2-wysoki standard
Lokal do wynajecia 110m2-wysoki standard

Lokal usługowo- biurowy do wynajęcia pow 110m2 .Lokal składa się z 4 pomieszczeń , zaplecza socjalnego duża komfortowa łazienka. Nieruchomość podzielona na część otwartą gdzie jest możliwość adaptacji pod recepcję lub wydzielić kolejne zamykane pomieszczenie, oraz 3 niezależne pokoje w których jest możliwość podłączenia wody . Lokal odnowiony, po remoncie, wysoki standard elegancie wnętrze na podłogach panele , pomieszczenia w jasnej kolorystyce . Położenie lokalu - centrum Częstochowy okolice ul. Focha , wejście do obiektu bezpośrednio z chodnika lokal umieszczony na 3 pietrze w eleganckiej kamienicy. Cena najmu 2500zł netto + kaucja. Lokal idealny pod biura, doradztwo, gabinety lekarskie, fizjoterapia. Zapraszamy do oglądania.

Dodano 2019.10.03 14:17

2500 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt
Lokal usługowo-biurowy pow 45m2 do wynajęcia okolice Jasnej Góry
Lokal usługowo-biurowy pow 45m2 do wynajęcia ...

Lokal usługowo- biurowy do wynajęcia pow 45m2 .Lokal składa się z trzech pomieszczeń , zaplecza socjalnego. Nieruchomość z dużymi nowymi witrynami. Lokal odnowiony, po remoncie . Położenie lokalu centrum Częstochowy okolice Jasnej Góry , wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika , położony na ruchliwej ulicy. Cena najmu 1500zł kaucja jednomiesięczna .Zapraszamy do oglądania.

Dodano 2019.09.19 14:34

1500 zł

Do negocjacji Częstochowa Kontakt