Okazja - cudowny film ślubny w dobrej cenie. Cała Polska

Data dodania: 17 luty 2016Ogłoszenie: 2546

Polecam PAKIET OKAZJONALNY, czyli film ślubny zrealizowany w formie reportażu na 1 płycie DVD lub Blue-Ray w przystępnym koszcie realizacji już 840 zł! Nie czekajcie, gdyż liczba rezerwacji jest ograniczona i z każdym tygodniem maleje, albowiem w tej cenie oferuję pełny film weselny, bez przepłacania. Jestem pasjonatem filmu, stąd taka cena dla każdego, gdyż filmowanie to moje hobby. Dzięki temu realizuję się w moim zamiłowaniu, co sprawia mi radość.
Jako prywatny realizator utrwalę najciekawsze i najcenniejsze chwile w Waszym Wielkim Dniu. Unikam szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. Staram się ująć ją w sposób niebanalny. Mogą Państwo również domówić fotografowanie osobno, lub łącznie za dopłatą.
Zapewniam, że będę towarzyszył Państwu od początku do końca, wykonując swą pracę z zaangażowaniem, dbając o uchwycenie wielu detali. Nie ma u mnie limitu czasu filmowania, tak jak u innych komercyjnych wykonawców.
Okazjonalny pakiet filmowy w oprawie graficznej i w 3 zestawach mogą Państwo zamówić w koszcie realizacji już za 840 zł. UWAGA dodatkową usługę foto mogą Państwo domówić już w koszcie 300 zł. W przypadku łącznego zamówienia obu usług koszt ogólny obu usług wyniesie tylko 1140 zł. Na pewno Państwo więc zaoszczędzą na zamówieniu usługi u mnie, by móc przeznaczyć koszty na ważniejsze wydatki w tym dniu, a przy okazji mieć dobra pamiątkę. Możecie Państwo zarezerwować termin już teraz nie czekając na ostatnią, niekorzystną chwilę, co drogo Państwa może kosztować. Zaliczka na rezerwację terminu 40 zł. Dojadę w każde miejsce w Polsce. Zapraszam serdecznie!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 731867815

Kategoria: Ślub - wesele
Typ oferty: Fotografia ślubna
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 1263
© 2012 Czestochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.