Zatrudnimy murarzy

Data dodania: 23 maj 2016Ogłoszenie: 2970

Firma BETONMONT Sp. z o.o. zajmująca się branżą budowlaną poszukuje murarzy do pracy w Niemczech (Hamburg).

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV z uwzględnieniem ostatnich 10 lat pracy na adres pracabetonmont@gmail.com lub na adres siedziby firmy przy ul. Pułaskiego 25, 42-200 Częstochowa. Dodatkowych informacji, udzielamy pod numerem telefonu 790-792-742.

Uprzejmie prosimy, aby w aplikacji zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).” Po zakończeniu rekrutacji Państwa dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy danych osobowych.

Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę, aby Państwa dane pozostały w naszej bazie danych dla potrzeb kolejnych rekrutacji, które mogą zaistnieć w przyszłości prosimy zawrzeć sformowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kolejnych, które będą przeprowadzane w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Ponadto informujemy, że posiadacie Państwo prawo do edytowania swojej aplikacji, jak również wykreślenia swoich danych osobowych z naszych zasobów poprzez informację w formie pisemnej. Administratorem danych będzie Betonmont Sp. z o.o. ul. Pułaskiego 25, 42-200 Częstochowa.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 790... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 5 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 1427

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Częstochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.