Pracownik biurowy 40+, 50+, 60+ - specjalista ds. sprzedaży

Data dodania: 08 grudzień 2017Ogłoszenie: 8490
Pracownik biurowy 40+, 50+, 60+ - specjalista ds. sprzedaży
  • Pracownik biurowy 40+, 50+, 60+ - specjalista ds. sprzedaży - zdjęcia

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, łączącym tradycję z nowoczesnością. Profesjonalizm, zmysł estetyczny oraz głęboka duchowość pracowników owocują powstawaniem książek z wiarą i duszą. Jesteśmy pasjonatami literatury i dzielimy się tym z każdym.
 
Każda nasza publikacja jest dopracowana pod względem edytorskim: książki Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła są niczym galeria sztuki – przenoszą czytelnika w świat piękna, a naszą misją jest promowanie wartości katolickich, patriotycznych i rodzinnych.
 
Poszukujemy pracowników, którzy wejdą w skład zespołu pracującego w zgodzie z hasłem: praca z wiarą.
 
Codzienny kontakt z drugim człowiekiem
 
W dobie coraz gwałtowniej rozwijającej się technologii i zastępowania ludzi maszynami – my przez cały czas stawiamy na szanowane wartości. Praca u nas daje możliwość stałego kontaktu z ludźmi i budowania z nimi po prostu dobrych relacji – bez kłamstw i ukrytych treści. Jeśli – podobnie jak my – cenisz relacje oparte na szacunku i zaufaniu – być może znalazłeś zajęcie dla siebie!
 
Wszystkiego nauczymy i przygotujemy do wykonywanych zadań
 
Wszystkiego nauczymy - nikogo nie rzucimy na przysłowiową „głęboką wodę”. Nie wymagamy doświadczenia, certyfikatów, szkoleń – to my je zapewniamy! Praca u nas rozpoczyna się gruntownym przygotowaniem do wykonywanych zadań – wdrażamy w obowiązki, pomagamy na każdym etapie kariery w naszej firmie. Co więcej – każdy otrzymuje certyfikat, który potwierdzi uzyskane umiejętności.
 
Szukamy i doceniamy pracowników w sile wieku
 
Chcemy zatrudniać osoby w sile wieku, osoby z dużym doświadczeniem życiowym, mogące wspomóc nas swoim profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Cenimy tradycyjne wartości, jak punktualność, życzliwość, uczciwość, koleżeńskość czy sumienność. Zatrudniamy bardzo wiele osób w wieku 40, 50, 60+ i są świetnymi pracownikami.
 
Praca z wiarą, praca z patriotyzmem
 
Publikacje Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła to książki przede wszystkim patriotyczne i religijne. Jest też dużo pozycji, które rozwijają dzieci i pozwalają w przystępny dla nich sposób przekazać najważniejsze informacje o Polsce i polskości. Wielu naszych pracowników ceni sobie możliwość codziennego kontaktu z takim produktem i szczerego proponowania go innym – właśnie dlatego, że wierzą w to, co sprzedają.
 
Praca zapewnia poczucie niezależności
 
Praca w naszej firmie to wysokie stałe wynagrodzenie początkowe oraz duże prowizje. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować niezależność finansową, dlatego solidnym i zaangażowanym pracownikom proponujemy naprawdę dobre warunki. Wiemy, jak ważna jest niezależność finansowa w dzisiejszych czasów.
 
Legalne zatrudnienie u uczciwego pracodawcy
 
Bezpieczeństwo gwarantujemy także dzięki legalnemu zatrudnieniu. Posiadanie umowy z pracodawcą i przejrzystość warunków pracy daje komfort w wykonywaniu obowiązków.
 
Poczucie stabilizacji
 
Szukamy pracowników w każdym wieku, ale zapraszamy zwłaszcza osoby 40+, 50+ i 60+, które nie wyobrażają sobie życia bez pracy. Gwarantujemy godne traktowanie i możliwość zachowania niezależności: jesteśmy polskim pracodawcą, stawiającym na to, co w życiu ważne: uczciwość, sumienność, praca z wiarą w to, co robimy.
 
Zakres obowiązków:
 
Praca polega na kontakcie z klientami i prezentacji oferty publikacji Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła. Kontakt przede wszystkim telefoniczny - obsługa tak sprzedażowa jak i posprzedażowa.
 
Wymagania:
 
- Sympatia dla ludzi.
 
- Zaangażowanie w rozmowę z klientem.
 
- Miły głos i dobra dykcja.
 
- Pozytywne nastawienie, sumienność, uczciwość.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 34 ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Obsługa klienta
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 700

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Częstochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.