Praca dla osób 40+, 50+, 60+ i nie tylko

Data dodania: 08 grudzień 2017Ogłoszenie: 8491

Mamy pracę dla dojrzałych i chcących wciąż się rozwijać i znajdować nowe pasje. Jest to praca wykonywana z wiarą w misję przygotowywanych publikacji, oparta na poszanowaniu wartości patriotycznych i religijnych.
 
Zapewniamy bezpieczeństwo - legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy - zlecenie. Osoby, które dołączą do naszego zespołu będą pracować w nowoczesnym biurze, w grupie innych, podobnych wiekiem pracowników - zapraszamy zwłaszcza osoby 40+, 50+ i 60+.
 
Praca u nas zapewnia niezależność finansową: oferujemy stałą pensję i wysokie premie. Nie wymagamy doświadczenia - organizujemy szkolenia, wszystkiego uczymy, zaś za poświęcony na nie czas zapłacimy. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą choćby „dorobić” lub zarobić dobre pieniądze.
 
Szukamy osób, które wciąż chcą robić coś dla siebie i swoich najbliższych - gwarantujemy prestiżową posadę w wydawnictwie popularnonaukowym i katolickim.
 
Doceniamy zwłaszcza osoby, które lubią kontakt z drugim człowiekiem - miłe, pełne ciepła i empatii rozmowy.
 
Rozumiemy, że są osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez pracy - to właśnie do nich skierowana jest nasza oferta. Szukamy sumiennych, zaangażowanych w wykonywane obowiązki pracowników. Dzięki rozbudowanym szkoleniom nawet osoby, które przez całe życie robiły coś całkiem innego – mają szansę na dobrą pracę!
 
Praca polega na kontaktach handlowych z klientami – tak zdobywaniu nowych jak i utrzymywaniu relacji z tymi, którzy już kupili książki z naszego wydawnictwa. Kontakt z klientem jest przede wszystkim pośredni - czyli przez telefon.
 
Wymagamy zaangażowania w wykonywane obowiązki, sumienności i uczciwości - szukamy po prostu solidnych pracowników!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 34 ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Praca biurowa
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 658

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Częstochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.