Kurs grafiki - Podstawowy, zaawansowany - Kurs DTP

Data dodania: 21 styczeń 2019Ogłoszenie: 12307
Kurs grafiki - Podstawowy, zaawansowany - Kurs DTP
  • Kurs grafiki - Podstawowy, zaawansowany - Kurs DTP - zdjęcia

Grafika komputerowa stanowi jedno z najbardziej istotnych i powszechnych zastosowań technologii informatycznych w nowoczesnej gospodarce i w życiu społecznym, które stają się coraz silniej zinformatyzowane. To obecnie podstawa nowoczesnego marketingu, projektowania użytkowego, architektury, rozrywki, a nawet sztuki. Tworzona z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi staje się coraz bardziej nieodzownym elementem wszelkich przekazów wizualnych (w tym np. stron internetowych, filmów i programów TV, reklam, gier wideo, prezentacji multimedialnych, publikacji książkowych i gazetowych, fotografii, designu użytkowego, i wielu innych). W dobie postępującej cyfryzacji życia coraz istotniejsze są umiejętności w zakresie grafiki komputerowej, a rola kompetentnych grafików komputer owych na nowoczesnym rynku pracy jest nie do przecenienia. Profesjonalne umiejętności w obszarze grafiki komputerowej mogą być wykorzystane w niezliczonych zastosowaniach - zarówno możliwych w pracy zarobkowej, działalności gospodarczej jak i w życiu prywatnym.

Nasze kursy są skierowane do osób początkujących oraz tych, które chcą usystematyzować wiedzę.

Kurs grafiki: Podstawowy - Grafika dla początkujących:

Podstawowy Kurs grafiki komputerowej przeznaczony jest dla wszystkich osób, które dopiero planują rozpocząć pracę w branży lub osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności i dopiero wkraczają w jej świat. Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z podstawami pracy z grafiką oraz obsługi programów graficznych.

Zaawansowany Kurs grafiki: Zaawansowane techniki pracy

Zaawansowany kurs grafiki komputerowej przeznaczony jest dla wszystkich osób, które znają już podstwy i planują rozpocząć pracę w branży lub osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności. Podczas kursu uczestnicy zapoznają się z zaawansowaną obsługą programów graficznych, profesjonalnymi technikami pracy.

Kurs DTP

Poznaj od podstaw techniki składu publikacji takich jak gazety, książki, ulotki itd zgodnie z tajnikami sztuki poligraficznej. Dowiedz się jak pracować z najpopularniejszymi aplikacjami graficznymi w taki sposób, aby tworzyć materiały poprawnie przygotowane do druku. W kursie poznasz techniki druku i uszlachetniania oraz dowiesz się na czym polega współpraca grafika z drukarnią. Ponadto pokażemy Ci jak sprawnie i szybko sprostać technicznym wymaganiom zakładów poligraficznych!

Po szkoleniu przejdziesz test i otrzymasz certyfikat jego ukończenia.

BeExpert zaprasza
szkolenia@beexpert.pl
+48 795 162 468

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 795... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 12 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Kursy
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 315

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Częstochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.