Konkretna propozycja współpracy dla Pań w Warszawie

Data dodania: 15 kwiecień 2019Ogłoszenie: 13103
Konkretna propozycja współpracy dla Pań w Warszawie
  • Konkretna propozycja współpracy dla Pań w Warszawie - zdjęcia

Masz dosyć pracy z ludźmi, którzy tylko obiecują a gwarantowane zarobki okazały się złudną mrzonką? Jesteś w miejscu, w którym przyjazna atmosfera i wysokie zarobki to pojęcia tak odległe od standardów, że nie chcesz już marnować swojego czasu?
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ZE MNĄ!!! Absolutny, minimalny, tygodniowy zarobek to między 5000 a 7000 zł! Praca bez kosztów, konfliktów, stresu, zazdrosnych koleżanek wprowadzających wyścig. 100% bezpieczeństwa i dyskrecji.
Współpracę proponuję wszystkim chętnym Paniom, które ukończyły 18 lat i nie przekroczyły 30 chyba, że wyglądasz bardzo młodo. Zarówno te szczupłe jak i o kobiecych kształtach. Lubiące towarzystwo mężczyzn i seks. Uczciwe, uśmiechnięte i chcące zarabiać w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Z naszej strony możesz liczyć na indywidualne podejście - bez względu na to czy jesteś początkująca w branży czy masz już doświadczenie - poprowadzimy Cię w taki sposób abyś zarabiała tyle ile chcesz! A ponad to każdej dziewczynie, z którą nawiążemy współpracę oczywiście bez żadnych kosztów zapewniamy:
* Prywatny apartament z możliwością zamieszkania tylko do Twojej dyspozycji.
* Sesję zdjęciową wykonaną w sposób profesjonalny wraz z pełną obróbką graficzną, dzięki której Twoje port-folio zachowuje 100% anonimowości.
* Skuteczny, indywidualny marketing zarówno w najlepszych mediach branżowych jak i wśród szerokiego grona stałych klientów.
* Duży ruch dostosowany do Twoich potrzeb i zaangażowania.
* Bardzo wysokie zarobki, tygodniowo MINIMUM 5000 - 7000 zł
* Jeśli nie masz doświadczenia zapewniamy pełne wsparcie poprzez delikatne wprowadzenie i pokierowanie oraz pomoc w osiągnięciu bardzo wysokich zarobków
* Telefonistkę, która w rzetelny sposób umawia spotkania oraz dba o jakość klientów tak aby odwiedzający Ciebie panowie byli mili, grzeczni i kulturalni.
* Przyjacielską atmosferę, szacunek oraz bezpieczeństwo

Jedyne, czego oczekujemy to zaangażowania, uczciwości, dbałości o swój wygląd i higienę, uśmiechu, chęci do pracy oraz indywidualnego podejścia do klienta.
Dbamy o wysoki poziom i bezstresową atmosferę, dlatego nie współpracujemy z paniami, które zażywają nielegalne środki odurzające lub nadużywają alkoholu

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 793... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 12 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Towarzyskie
Lokalizacja: Częstochowa
Wyświetleń: 19

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia warszawa
© 2012 Częstochowalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.